Elektrikář s relokačním příspěvkem 50.000,-Kč! - Práce na Vysočině .cz

Elektrikář s relokačním příspěvkem 50.000,-Kč!

Elektrikář s relokačním příspěvkem 50.000,-Kč!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jako elektrikář budeš jednou z důležitých složek výroby automobilových světlometů všech různých značek. Tvou náplní práce bude zodpovědnost za to, aby vše šlapalo, jak má. Občas je nutnost vyřešit problém rychle a efektivně, takže pokud tě tohle láká a nemáš problém se zvládáním stresu, tak čti ještě dál!

Požadujeme

  • Víš, co je důležité pro pětihvězdičkového elektrikáře?
  • Zakončené vyučení nejlépe v oboru elektrikáře (obor však není podmínkou). Vyhlášku 50 § 6, nebo i nižší nebo neplatnou, zajistíme rekvalifikaci. Loajalita a zvládání stresu je v dnešní době nezbytné, takže to je pro nás samozřejmostí. Praxe sice není podmínkou, ale čím víc praxe, tím víc peněz. :) Splňuješ tohle všechno? Tak se podívej níže, co ti za to všechno nabídneme!

Nabízíme

  • Pokud jsi dočetl až sem, tak si ten pravý pro nás! A co ti nabídneme? Mzdu ve výši 29.000 - 39.000,- podle tvé praxe. Samozřejmě si můžeš vydělat i více, pokud budeš ochotný jít na přesčas, který je ohodnocený nadstandartními podmínkami a tvá mzda i pozice může růst i postupem času. Pokud jsi z jiného kraje, než z Kraje Vysočina, poskytneme ti relokační příspěvěk v hodnotě 50.000,- Kč. Zatím to nezní špatně ne? To ještě není vše. Dále ti poskytneme náborový příspěvek 40.000,- Kč, smlouvu na dobu neurčitou, 13. a 14. mzdu, závodní stravování, 25 dní dovolené a další super benefity. S termínem nástupu se ti plně přizpůsobíme. :)

Vytvořeno:

dne 07.08.2019 v 5:10

Místo práce:

Jihlava

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

29

Odpovědět na inzerát