Servisní technik - Práce na Vysočině .cz

Servisní technik

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máte praxi jako servisní technik a rádi se učíte novým věcem? Jste aktivní řidič/ka a komunikujete v angličtině? Zajímá Vás oblast elektrotechniky a chlazení?
  • Pokud Vám nedělá problém cestování a jste otevřen/a změně, tak hledáme právě Vás!
  • Náplň práce:
  • Servisní zásahy v ČR i zahraničí (i mimo Evropu)
  • Školení zákazníků a servisních partnerů
  • Zajišťování zakázek a účast na vývoji chladících jednotek
  • Zpracování kalkulací a koordinace servisních prací

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oblasti elektrotechniky
  • Zkušenosti s chladící technikou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vyhláška č.50/1978 výhodou
  • Ochota cestovat k zákazníkům i mimo ČR
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností cestovat
  • Prostor pro využití anglického jazyka
  • Rozsáhlý systém firemních benefitů
  • Zajištění osobního rozvoje a vzdělání
  • Volnočasové benefity a stravování v moderní jídelně nebo stravenky
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu práce: Pelhřimov
  • To nezní špatně, co říkáte? Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Vytvořeno:

dne 11.05.2018 v 5:10

Místo práce:

Kraj Vysočina

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Řemeslné práce
  • Technika a Elektrotechnika
  • Výroba