Strojírenství + angličtina = ta pravá kombinace!

Strojírenství + angličtina = ta pravá kombinace!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Budete součástí týmu zabývajícího se výrobou komponentů do elektromotorů. Podle požadavků konkrétní pozice se můžete setkat s činnostmi jako je příprava, plánování a zavádění nové výrobní linky, optimalizace výrobní technologie, programování zařízení s PLC, vytváření výrobní dokumentace, komunikace uvnitř projektových týmů, spolupráce s dodavateli/zákazníky, kontrola kvality a spoustu dalšího. Podstatnou součástí vaší každodenní práce bude používání angličtiny.
  • Konkrétní zaměření pozice vám bude představeno na základě vaší praxe a specializace.

Požadujeme

  • Neobejdete se bez dokončené VŠ v oboru strojírenství/elektrotechnika nebo prokazatelné praxe v oboru. Stejně tak je nezbytná angličtina, alespoň na středně pokročilé úrovni. Uvítáme komunikativní kandidáty, kteří se stanou plnohodnotnými členy týmu a budou otevření novým výzvám a zkušenostem. NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Nabízíme

  • Můžete očekávat zaměstnavatele s férovým přístupem, který vám poskytne pružnou pracovní dobu, možnost využívání home office, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzdu, příspěvek do kafetérie, dotované stravování, jazykové/zájmové a vzdělávací kurzy zdarma, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího. Samozřejmostí je perfektní zaškolení a možnost kariérního růstu.
  • Nyní náborový příspěvek až 70.000Kč (vyplácen po ZD a zaškolení).

Vytvořeno:

day 23.05.2023 at 5:10

Místo práce:

Jihlava

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

40000

Odpovědět na inzerát

Sending a reply.